DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišios tik sekmadieniais.

DĖMESIO. Šiame puslapyje galite rašyti tiesiai į šį svetainės skyrių, tereikia žemiau paspausti nuorodą Paskelbti pranešimą, užpildyti visus atsivėrusius laukelius ir lango apačioje paspausti mygtuką Pateikti.

KATECHUMENATO ĮSPŪDŽIAI

Paskelbti pranešimą
Pavadinimas *
Vardas *
Turinys *
Saugos kodas * Saugos kodo paveikslėlisAtnaujinti paveikslėlį
   
 

Inara Lakavičienė: Padėka

Dėkoju kunigui Eitvydui Merkiui už išsamias paskaitas apie Šv. Raštą, tikėjimo paslaptis. Man labai padėjo pagilinti žinias, buvo smagu sutikti puikius ir šiltus Galilėjiečių bendruomenės žmones, melstis kartu. Ir kitus metus norėsiu lankyti paskaitėles.

Linkiu sėkmės ir tesaugo Jus Dievas!

Penktadienis, 2016 Birželis 17 07:29

Justė: Įspūdis ir rekomendacija

Jei svarstai, ar verta ateiti į šiuos kursus - tikrai verta! aš čia atsiradau, nes norėjau gilinti tikėjimą ir pažinti tai, kuo tikiu, o to kulminacija buVo Sutvitinimo Sakramentas :} Iš tiesų pasiruošiau ne tik jam, o gyvenimui. man šie kursai davė pasitikėjimo, pasikaustymo. lengviau gyventi tuo, ką pažįsti - kaip Jėzus gyveno, ko Jis mokė, ko jis prašė. palaiminimo jums, kurie lankėt, ir dar lankysit!

Sekmadienis, 2012 Gegužė 27 22:34

Linas ir artimieji: Įspūdžiai

Garbė Jėzui Kristui,

dėkojame kunigui E.Merkiui už nuoširdžius ir turiningus, taip pat labai jaukius vakarus bandant geriau pažinti Kristaus mokymą. Neblėstančio entuziazmo dalintantis Dievo meile.

Penktadienis, 2012 Gegužė 11 16:32

Silvija: Ieškantiems prieglobsčio nuo pasaulietiškos kaitros

Garbė, Jėzui Kristui,

Pažinimas padeda suprasti, įvertinti realybę, supantį pasaulį, jo kilmę, raidą, matyti save ir kitus toje istorijoje. Ir jei pažinimas tikras ir teisingas - neša neaprėpiamos pilnatvės džiaugsmą.

Taip besimėgaudamas tuo džiaugsmu, vieną rytą prabudęs imi suprasti, kad jau nesi nuskinta ir pamerkta medžio šakelė, betgi suaugusi su tuo tvirtu galiūnu, besiruošiančiu tuoj žydėti, o vėliau ir duoti vaisių. Ir kaip puiku, kad vaisingumas įpareigoja šviesti kitiems tą pilnatvės džiaugsmą, kad kiekvienas tai matydamas, girdėdamas, jusdamas artėtų prie Šviesos ir mėgautųsi Gyvenimo Duona!..

Linkiu katechumenato mokytojui kunigui Eitvydui Merkiui ir visiems Jo besiklausiusiems, išgirdusiems ir besiklausantiems toliau augti Jėzaus medyje, ir vėl žydėti, ir vėl vesti vaisius, ir vėl būti pavėsiu, ieškantiems prieglobsčio nuo pasaulietiškos kaitros.

Trečiadienis, 2012 Gegužė 09 00:29

Dalia D.: Irkimės gilyn ir džiaukimės

"Aš matau Tavo šviečiantį veidą

Tyliame liūdesy -

Kas paseks man be žodžio, be aido,

Kas esi, kas esi."

/B. Brazdžionis/

Šiais mokslo metais labai norėjosi įsižiūrėti į šviečiantį Dievo Veidą, todėl kartu su giminaite lankėme katechumenato paskaitas. Norėjosi pagilinti tikėjimo žinias, kad galėtume artimiau bendrauti su Jėzumi ir vienytis su Juo per sakramentus, juo labiau, kad mano giminaitė turi nemažų sunkumų ir trikdžių tikėjimo kelionėje...

Esame dėkingos Dievui už kunigą Eitvydą, kuris tikėjimo tiesas pristatė gyvai, įdomiai, jas iliustruodamas prasmingais, įsimenančiais pavyzdžiais. Visada buvo galimybė paklausti. Labai naudinga, kai klausimai būdavo užduodami savaitei laiko. Per tą laiką galėjome ieškoti atsakymų, mąstyti, pasidalinti įžvalgomis, o po savaitės laiko pasitikrinti savo svarstymus ir sulaukti teisingų atsakymų. Metų bėgyje ne tik pagilinome tikėjimo žinias, bet sužinojome taip reikalingų praktinių dalykų apie atlaidus, kaip tinkamai pasiruošti, kai kunigas vyksta pas ligonį, apie liturginių metų prasmę, maldą ir t. t. Ypač reikalinga buvo praplėsti žinių akiratį apie Šventąjį Raštą. Man, kasdien skaitančiai šią brangią knygą, buvo įdomu pasitikrinti savo žinias, kai kunigas visiems pasiūlė surašyti iš atminties, kokias prisimenam Šventojo Rašto knygas ir jų santrumpas... Rezultatų nerašysiu, tik labai nudžiugčiau šitoje srityje geresne atmintimi. Nuoširdžiai skaičiau Pradžios knygą, meldžiausi su ja, klausiau kunigo įžvalgų, jomis su užsidegimu dalinausi su mokiniais ir artimaisiais. Tai buvo labai naudinga ir prasminga.

Noriu pakviesti šį rudenį lankyti katechumenato paskaitas tuos žmones, kurie turi įvairių kliūčių tikėjimo kelionėje - jas pasiaiškinti, taip pat tuos, kurie nori geriau pažinti katalikų tikėjimą - rasti laiko, jėgų ir drąsos ir ateiti į susitikimus. Taip pat katechumenato pamokėlės labai naudingos ruošiantis priimti ir geriau suprasti sakramentus ir jų teikiamas malones... Linkiu apsispręsti, pasiryžti ir ištverti šioje kelionėjė, nes žmogus - tai paukštis, žvelgiantis į tolimą, tolimą Saulę su viltimi ir baime, privalantis kilti, nes tokia jo gyvenimo prasmė...

Pirmadienis, 2011 Birželis 27 00:49

 

Powered by Phoca Guestbook

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie katechumenatą
Lankytojai
124229
ŠiandienŠiandien170
VakarVakar531
Šią savaitęŠią savaitę3212
Šį mėnesįŠį mėnesį5093
VisoViso1242293
Statistik created: 2023-12-08T01:20:59+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6430564

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias