DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišios tik sekmadieniais.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0

Naudinga žinoti kuo skiriasi biblinė vaivorykštė nuo LGBT "vaivorykštinės" vėliavos (žr. straipsnį).

 

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo LSN, Vokietijos katalikų vyskupų konferencijos vadovas visiems savo vyskupijos kunigams pristatė privalomas seksualinio švietimo gaires, kurios verčia juos priimti homoseksualumą bei translytišumą.

 

Narių vertinimas:  / 0

Šį mėnesį Europos žmogaus teisių teismas nurodė Prancūzijai sumokėti kompensaciją (9800 eurų) radikaliai abortų aktyvistei, Femen judėjimo dalyvei Elua Bouton, kuri 2013 m. gruodį pusnuogė su jaučio kepenimis rankose Paryžiaus šv. Marijos Magdalenos katalikų bažnyčioje sutrukdė Kalėdinę choro repeticiją ir priešais altorių šlapinosi ant grindų korespondentų akivaizdoje bei vaizdavo (iš pagarbos neminėsim mums brangių Asmenų) abortą, už ką teismo buvo nuteista mėnesiui lygtinai ir 2000 eurų bauda moralinei žalai atlyginti, bet dėl apeliacijų ir kasacijų nuosprendis 2 kartus buvo atidėtas ir realiai neįsigaliojo. Tuo tarpu Europos žmogaus teisių teismas panaikino šį sprendimą, esą Prancūzijos teismai pažeidė jos žodžio laisvę, nes jos nešvankūs veiksmai buvo padaryti „politinių ar viešų diskusijų kontekste“ ir ji naudojosi "saviraiškos laisve" (žr. straipsnį).

Tuo tarpu radikalūs abortų aktyvistai šiais metais 165 kartus nusiaubė nėštumo centrus JAV (žr. straipsnį), bet FTB nepateikė nei vieno kaltinimo radikaliems leftistams, kurie padeginėjo bažnyčias ir nėštumo centrus, tik 22 taikiems gyvybės gynėjams (žr. straipsnį), kurie paprastai meldžiasi prie abortų klinikų, už ką Didžiojoje Britanijoje nuo šiol grės 2 metų laisvės atėmimo bausmė, nes tokį įstatymą patvirtino parlamentas (žr. straipsnį).

Štai toks teisingumas… nuodėmei – laisvė, o dorai – kalėjimas!

Narių vertinimas:  / 0

Šiais laikais labai retai kas beišdrįsta pasakyti atvirą, tiesų bei blaivų žodį, nes tuoj pat užsipuolamas, suniekinamas, pažeminamas ir kitaip koneveikiamas sisteminės žiniasklaidos. Reta graži išimtis interviu su etnologu prof. Libertu Klimka Tėvo dienos proga (verta perskaityti). Pagarba Profesoriui, kuris turėjo drąsos atvirai pasakyti tai ką galvoja ir ko nebedrįsta kiti. Nedaug tokių drąsuolių beliko Lietuvoje, nes dauguma gieda himnus naujajai Saulei tekančiai iš Vakarų, kur viskas verčiama aukšyn kojom. Ją mums veža šių laikų cvirkos, salomėjos ir kiti “delegatai”.

 

Narių vertinimas:  / 1

Nesiliaujančios vienpusiškos propagandos ir kiršinančių bei pjudančių emocingų pasisakymų jūroje po sausio 13 d., dar labiau išaugusios priešpriešos verpetuose, tikra paguoda skaityti pagarbias bei pagrįstas kunigo Roberto Grigo mintis (žr. straipsnį bei interviu) ir klausyti profesorės Ainės Ramonaitės gilios situacijos analizės “Žinių radijo” laidoje (dalyvauja nuo 47 minutės).

Narių vertinimas:  / 2

Jungtinės Tautos savo būstinėje Niujorke atidengė skulptūrą (žr. paveikslėlį), pavadintą „Tarptautinės taikos ir saugumo sergėtojas“. Ją padovanojo Oachakos (Meksika) vyriausybė ir jis panašus į šėtonišką žvėrį, aprašytą Apreiškimo 13 skyriuje. Apie tai rašyta ne vienoje publikacijoje. (žr. straipsnį ir kitą). Kitame mieste prie Kapitolijaus pastatyta šėtono skulptūra (žr. straipsnį ir kitą). Ką visa tai kalba mums Apreiškimo knygos šviesoje?

Narių vertinimas:  / 0

Kaip įprasta, geri ir rimti straipsniai ilgai neužsibūna pirmuosiuose puslapiuose, bet greitai “nusėda” į dugną ir daugumos lieka nepastebėti, kai kitos pigios propagandinės naujienos “kaba” pusdieniais. Taip buvo ir su arkivyskupo K. Kėvalo interviu, kuris gan greitai dingo iš akiračio. Tad tiems kas nepastebėjote siūlome perskaityti puikius bei argumentuotus jo atsakymus (spausti čia).

Narių vertinimas:  / 0

Tai kas vyksta Lietuvoje, norint įteisinti partnerystę, patvirtinti Stambulo konvenciją etc. – tai tik pradžia. Pasaulyje nuprotėta jau seniai ir daug labiau. 

Švedijos Liberalų liaudies partijos jaunimo skyrius siekia legalizuoti kraujomaišą ir nekrofiliją (žr. straipsnį).

Olandijos teismas nusprendė, kad pedofilų partijos egzistavimas neprieštarauja Konstitucijai, seksas su gyvuliais turi būti legalus, o gyvulių teisės – panaikintos (žr. straipsnį).

Tokijo olimpinėse žaidynėse moterų sunkumų kilnojimo varžybose buvo leista dalyvauti translyčiam vyrui, kuris anksčiau buvo nepajėgus rungtis su vyrais, o vėliau “pasikeitė” lytį, prisipumpavo harmonų ir pareiškė norą dalyvauti moterų varžybose ir jam buvo leista. Ačiū Dievui, kad, net moterų varžybose, pasirodė apgailėtinai silpnai ir pralaimėjo tikroms atletėms bei garbingoms moterims (žr. straipsnį).

Šia proga norisi pasidžiaugti 30-metės filipinietės Hidilyn Diaz iškovotu aukso medaliu moterų sunkumų kilnojimo 55 kg svorio kategorijoje, kuri po pergalės pirštu parodė į dangų ir sušuko: „Dievas yra nuostabus!“ – ir parodė stebuklingą medalikėlį, kurį dėvėjo ant kaklo. Savo „Instagram“ paskyroje, reikšdama padėką Jėzui ir Marijai, paskelbė nuotrauką su stebuklingu medalikėliu ir prierašu: „Ačiū, kad meldėtės“(žr. straipsnį).

Ačiū Dievui, kad ne visi dar nuprotėję, bet, nežiūrint gražių bei teigiamų pavyzdžių, beprotybės varžybos vyksta ir finišas ne už kalnų, o pasekmės bus katastrofiškos visiems, taip pat ir mums, kurie leidome bei leidžiame tam įsigalėti savo abejingumu, vangumu bei aklumu ir iškreipta laisvės filosofija bei nuodėmės tolerancija.

Narių vertinimas:  / 0

Tauta prabudo bei atsigavo (žr. straipsnį). Maršo dalyviai, juos išlydėję žmonės bei maršo stebėtojai pakelėse buvo pakilime kaip Sąjūdžio laikais (žr. video ir straipsnį). Net Prezidentas prabilo nors ir nedrąsiai (žr. video), kai kiti susigūžę patylėjo, atsiribojo ar niekinančiai išvadino dalyvius. Niekinimai, patyčios bei žeminimas organizatorių bei dalyvių adresu pylėsi prieš ir po maršo naujiesiems ponams parsidavusioje žiniasklaidoje, su komjaunuolišku uolumu tarnaujančioje naujajai neomarksistinei ideologijai. Joje nebuvo objektyvaus nušvietimo, tik tylėjimas „lyg musę kandus” arba neobjektyvi bei tendencinga informacija, kaip „perestrojkos” metais kompartijos ruporuose “Tiesoje” bei “Komjaunimo tiesoje” apie tuometinius mitingus atgimimo pradžioje. Tik tikrai nepriklausoma, nedegradavusi ir patriotiška žiniasklaida savo kukliomis išgalėmis šiek tiek nušvietė įvykį, panašiai kaip “Sąjūdžio žinios” anais laikais ir tai yra mažas šviesos bei vilties spindulėlis užsistovėjusioje bei dvokiančioje vienpusiškos propagandos pelkėje.

Puolimas bei niekinimas tęsiasi. Nuo pat pirmadienio ryto per naujosios propagandos ruporus toliau liejasi niekinimas bei žeminimas. Kliūna visiems, net Prezidentui! Oponentai ne tik, kad nerimsta, bet dar nuožmiau puola: rudenį planuoja „vaivorykštinių” paradą Kaune (žr. straipsnį), visur kur įmanoma bruka savo simboliką, kuri daugumai kelia alergiją, nes kokti iki begalybės. Vilniuje Rotušės aikštėje pastatė vaivorykštinį suolelį (žr. straipsnį), o meras LGBT vėliavos spalvomis apšvietė pačią Rotušę (žr. straipsnį). Ten pat rašoma, kad, negana to, – ant Teisingumo ministerijos ministrė iškėlė LGBT vėliavą, nors įstatymas draudžia ant valstybinių įstaigų kabinti ne valstybines vėliavas (žr. įstatymą). Štai kokia ministrės teisinė kompetenciją ir pagarba įstatymui. Po viso to, kokio teisingumo begalima tikėtis?

Nesinori net žiūrėti į veidelius tų (žr. straipsnį), kurie sukėlė visą šitą sumaištį ateidami į valdžia dėka TS-KD (su kuriais dėl jų teisuoliškos arogancijos niekas nenori draugauti) ir yra tikrieji tautos kiršintojai, destabilizuojantys padėtį. Tai jie, o ne maršo dalyviai kelia grėsmę Lietuvos saugumui, nes būtent jie pradėjo šitą šaršalą savo nesiliaujančiomis provokacijomis Lukiškių aikštėje, Škirpos alėjoje ir t. t. Kada gi baigsis tos nutrūktagalviškos politinės šėlionės bei provokacijos, kurios gali atvesti prie labai rimtų padarinių, nes ne visi gi turi pakankamai krikščioniškos kantrybės visa tai pakęsti?

Tad laukia ilga ir sunki kova. Reiks visko: ryžto, drąsos, kantrybės bei ištvermės, išminties, svarių argumentų, charizmos etc.

To pavyzdžiu galėtų būti laida, kurioje kunigas Robertas Grigas ramiai atrėmė puolimą, dekonstravo kai kuriuos mitus ir šiek tiek prasklaidė gudriai pučiamą miglą. Verta paklausyti.

Ta pačia proga siūlome perskaityti ir gerą kun. S. Jurkšo straipsnį.

Narių vertinimas:  / 1

Neseniai visi dienraščiai pranešė (žr. „Respublikos” publikaciją), kad Europos Parlamentas visą Europos Sąjungą paskelbė „LGBTIQ asmenų laisvės erdve”, taip reaguodamas į neva blogėjančią homoseksualų ir kitų panašių asmenų teisių padėtį Lenkijoje, Vengrijoje ir kitose ES šalyse. Akivaizdu, kad tai reakcija į Lenkijoje gerokai anksčiau kilusią ir sėkmingai besiplečiančią iniciatyvą (trečdalis Lenkijos yra pasiskelbusi teritorija „Be LGBT“), apie kurią prieš metus rašė Tiesos.lt.

Iškalbinga mūsų parlamentarų pozicija, balsuojant dėl rezoliucijos:

UŽ: Andrius Kubilius, Rasa Juknevičienė, Aušra Maldeikienė, Petras Auštrevičius, Juozas Olekas, Vilija Blinkevičiūtė
PRIEŠ: Valdemaras Tomaševskis
SUSILAIKĖ: Viktoras Uspaskichas, Bronis Ropė. Liudas Mažylis
NEBALSAVO: Stasys Jakeliūnas

Galite palyginti kaip jie balsavo panašiu atveju prieš dvejus metus (žr. mūsų svetainės publikaciją), iš ko puikiai matyti kiekvieno jų pozicija, jos tvirtumas etc.

Narių vertinimas:  / 1

Kitur seniai ne naujiena, kad gydytojams etc. draudžiama padėti homoseksualiems asmenims, norintiems išsivaduoti iš tokio polinkio. Paskaičius publikaciją tampa aišku, kokia “laisvė” atkeliauja į Lietuvą ir kaip drąstiškai buvo užsipultas ir nutildytas gydytojas, siūlęs pagalbą asmenims turintiems seksaulinių sutrikimų. Taigi, pasirinkimo nėra, leidžiama judėti tik viena kryptimi – į bedugnę.

 

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo LSN amerikiečiai dabar turi daugiau šunų nei vaikų iki 18 m. (JAV yra 90 mln. šunų, palyginti su 73 mln. vaikų). O kaip pas mus Lietuvoje?

Italų dienraštis La fede quotidiana straipsnyje “Popiežius: per daug mylėti gyvūnėlius yra blogis” (2015-05-26) cituoja argentiniečių dienraštį La Voz del Pueblo, kuriame pop. Pranciškus, duotame interviu, sako: “Didžiausios blogybės yra skurdas, korupcija, asmenų traktavimas. Galiu painiotis su statistika, bet kam žmonės išleidžia daugiausiai, neskaitant mitybos, aprangos ir medicinos? Ketvirtoje vietoje kosmetika, penktoje gyvūnėliai? Tai didelis, eh. Mylėti gyvūnėlius yra tarsi programuoti meilę: aš galiu programuoti mylintį atsakymą šunelio ar katytės ir man nebereikia abipusės žmogiškos meilės patirties. Perdedu, nesupraskite manęs raidiškai, bet verta susirūpinti”.

Metais anksčiau pop. Pranciškus sakė: “Yra dalykų, kurie Jėzui nepatinka: pasirinktos sterilios santuokos, kurios nenori vaikų, kurios nori likti nevaisingos. Turbūt patogiau turėti šunelį, du katinėlius ir mylėti du katinėlius ar šunelį, bet pabaigoje tokia santuoka prieina iki vienatvės senatvėje, su visu kartumu blogo vienišumo”.

Senovės Romos istorikas Plutarchas rašė: “Kuo visuomenėje daugiau šunų, tuo ji arčiau žlugimo”.

Taip buvo Senovės Romoje ir tai tikrai nutiko. Tokios yra istorijos pamokos. Ar mokomės iš jų?

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašė Respublika, neseniai Europos Parlamentas priėmė Lenkiją smerkiančią rezoliuciją, nes ši priėmė įstatymą saugantį vaikus nuo tvirkinančios ideologijos, kurią bandoma diegti vaikams, prisidengiant lytiniu vaikų švietimu mokyklose. Ačiū Dievui, kad lenkų valdžia nepasiduoda amoraliai propagandai, turi drąsos preišintis tokiems dalykams ir nepaiso EP diktato. Ar Lietuva turi tokios drąsos?

Gerai įsidėmėkite kaip Lietuvos europarlamentarai balsavo šiuo atveju, nes tai bus labai svarbu prisiminti būsimuose Seimo rinkimuose.

Lenkiją smerkiančiai rezoliucijai pritarė: Petras Auštrevičius, Vilija Blinkevičiūtė, Andrius Kubilius, Aušra Maldeikienė, Juozas Olekas, Viktoras Uspaskichas.

„Prieš“ balsavo Valdemaras Tomaševskis.

Susilaikė: Rasa Juknevičienė, Liudas Mažylis, Stasys Jakeliūnas ir Bronis Ropė.

 

Narių vertinimas:  / 0

PASAULYJE TOLIAU VYKSTA NUOŽMI DVASIŲ KOVA, TIKRAS ESCHATOLOGINIS MŪŠIS.

Kaip rašo LSN, Kanados aukščiausias teismas nutarė, kad krikščioniška kolegija negali pateikti biblinio požiūrio į lytinį elgesį, o Airijos premjeras, homoseksualas Leo Varadkar – kad katalikiškos ligoninės privalės daryti abortus (žr. kitą straipsnį). The Guardian rašo, kad Jungtinės Karalystės Aukščiausias teismas pareiškė, kad pagal lytį neutralių pasų draudimas yra neteisėtas, o LSN praneša, kad Kanados senatas nubalsavo valstybinio himno žodžius “sūnus" pakeisti neutraliu įvardžiu.

PASAULIO DVASIAI IR LGBT BENDRUOMENĖS ĮTAKAI PASIDUODA IR KRIKŠČIONYS.

LSN rašo, kad Vašingtono vyskupijos anglikonai priėmė rezoliuciją, liautis vartoti vyrišką Dievo įvardį, o Norvegijos liuteronų (70% norvegų) vyskupai atsiprašė už tai, kad iki šiol gynė negimusią gyvybę (žr. kitą straipsnį).

BET TAI TIK ATKRITIMO BEI NUOPOLIO PRADŽIA.

Baisu, kai net katalikų vyskupų lūpose ima skambėti tai, kas prieš keletą metų buvo neįsivaizduojama.

Kaip rašė Bernardinai.lt, Vokietijos vyskupų konferencijos pirmininkas kardinlas Reinhard Marx duodamas interviu leido suprasti, kad esant tam tikrai situacijai, kunigai gali palaiminti homoseksualių asmenų bendro gyvenimo sąjungas, o LSN pranešė, kad Vokietijos katalikų vyskupų konferencijos vicepirmininkas vysk. Franz-Josef Bode pakvietė diskusijon apie galimybę laiminti homoseksualų poras.

Tas pats tinklapis rašo, kad katalikiškas, jėzuitų vadovaujamas, JAV Georgetown universitetas paskelbė, jog siūlys LGBT bendrabučius, o katalikiškas domininkonų universitetas Kalifornijoje pakvietė sakyti kalbą Planned Parenthood Abortion Biz CEO buvusią vadovę Cecile Richards (žr. kitą straipsnį).

Tai kas anksčiau buvo laikoma nuodėme, šiandien bandoma pateikti kaip normą ir įteigti, kad tai įgimta, tačiau du žymiausi Dž. Hopkinso universiteto psichitarai praneša, kad nėra įrodymų, jog homoseksualais gimstama.

KAI KUR NETGI DRAUDŽIAMA PAGELBĖTI TOKĮ POLINKĮ TURINTIEMS ŽMONĖMS.

LSN praneša, kad Kalifornijos asamblėja priėmė įstatymą, draudžiantį knygas, padedančias įveikti nenorimą tos pačios lyties seksualinį potraukį, norintiems išgyti.

DRAUDŽIAMA KOVOTI SU NUODĖME, TAČIAU LEIDŽIAMA JAS PROPAGUOTI ETC.

Polski serwis pro-life rašo, kad Romos valdžia pareiškė, kad negimusių vaikų plakatai grasina asmens teisėms ir laisvėms. Kaip praneša LSN, JAV Aukščiausias teismas uždraudė rodyti video, demaskuojančius Planned Parenthood prekybą abortuotų vaikų dalimis, tuo tarpu Britų vyriausybė paskyrė tarptautinei Planned Parenthood Foundation abortų bizniui 132 milijonus svarų (žr. kitą straipsnį).

NE TIK DRAUDŽIAMA, BET IR BAUDŽIAMA KALĖJIMU AR KITAIP (KOL KAS DAR NE MIRTIMI).

Kaip rašo LSN, Kanadoje suimtas pirmasis žmogus Cyril Winter, 70 m. “pažeidęs” naują įstatymą draudžiantį kalbas Už gyvybę, o Ontarijo teismas Kanadoje verčia gydytoją nužudyti pacientą arba sulaukti profesinių sankcijų (žr. kitą straipsnį). Ir tokių atvejų vis gausėja.

YRA IR GERŲ NAUJIENŲ, DIDESNIŲ AR MAŽESNIŲ PERGALIŲ.

LSN praneša, kad Suomijos parlamentas Riksdag 128 balsais prieš 60 atmetė eutanazijos legalizavimą, o Polski serwis pro-life rašo, kad Portugalijos prezidentas, katalikas Rebelo de Sousa vetavo įstatymą dėl lyties keitimo.

LSN praneša, kad per Generalinę Metodistų Konferenciją, delegatai priėmė istorinį sprendimą (438 prieš 384 balsus) prieš homoseksualų "santuoką" bei LGBT pastorius ir išgelbėjo (afrikiečių balsais) metodistus (jų yra 12 mln.) nuo degradacijos, o JAV Atstovų Rūmai priėmė per abortą gimusio gyvo vaiko apsaugos aktą (žr. kitą straipsnį), už kurį balsavo tik 6 demokratai (žr. ten pat).

KOVA VYKSTA VISOSE PLOTMĖSE IR PAČIAIS ĮVAIRIAUSIAIS BŪDAIS.

LSN rašo, kad dainininkė Joy Villa atėjo į Grammys apdovanojimus pasipuošusi suknele su negimusios dukrelės atvaizdu, o Live Action – kad Kroatija vienintelė šalis pasaulyje, išleidusi monetą su negimusio vaiko atvaizdu, tuo tarpu Kanados premjeras J. Trudeau suteikė leidimą išleisti 1 dolerio monetą, skirtą homoseksualizmo 50 metų dekriminalizacijai (žr. kitą straipsnį). 

MATANT KAS VYKSTA PASAULYJE KYLA KLAUSIMAS:

Ar leisimės galutinai užvaldomi tokių valdininkų, kurie leidžia įsigalėti bei įsiviešpatauti prigimčiai priešingai nuodėmingai moralei bei tvarkai ar net tai skatina bei primeta net daugumai, prisidengdami mažumų teisių gynimu?

NESILEISKIME UŽSPENDŽIAMI Į KAMPĄ.

Yra gražių pavyzdžių (žr. straipsnį), kaip taikiomis įstatymiškomis priemonėmis dar galime apsiginti. Jei būsime pasyvūs (priešininkai to tenori), greitai visi dori, ištikimi Dievui ir jo žodžiui tikintieji atsidursime už įstatymo ribų kitokioje diktatūroje ir patys būsime dėl to kalti.

Veikime kiekvienas pagal savo galimybes, ypač artėjant Europos parlamento ir Prezidento rinkimams, nes nuo mūsų priklausys kokia bus Lietuva ir Europa ateityje.

Kiek pajėgsime stengsimės pateikti aktualią bei naudingą informaciją (sekite dešiniame stulpelyje esantį skyrelį Naujienos ir aktualijos ir specialiai rinkimams skirtą, netrukus pasirodysiantį skyrelį Atkreipkite dėmesį).

Narių vertinimas:  / 0

Kaip praneša LSN, Anglikonų bažnyčia įveda krikšto stiliaus apeigas keičiantiems lytį asmenims. Ar tokią bažnyčią begalima laikyti krikščioniška ir koks ekumenizmas įmanomas su jos nariais? Ką tai bendro turi su Kristaus mokslu bei krikščionybe?

 

Narių vertinimas:  / 1

Kaip rašo LSN Tanzanijos kardinolas Polykarpas Pengo ragino Tanzanijos valdžią atsisakyti finansinės Vakarų paramos, kuri susieta su homoseksualumo skatinimu. Jis sakė: “Geriau mirti iš bado, nei priimti pagalbą ir būti priverstiems daryti dalykus priešingus Dievo valiai”. Panašios laikysenos ir kiti Juodojo žemyno vyskupai. Žavi tvirta Afrikos vyskupų pozicija, kuri visiškas kontrastas Bažnyčios nudvasėjimui Europoje. Apie tai, kas visai neseniai ir nebe pirmą kartą vyko Vienos katedroje galite pasiskaityti bei pamatyti perskaitę kitą LSN publikaciją.

Narių vertinimas:  / 0

Kai pasaulyje nepaliaujamai skinasi kelią  antikrikščioniški įstatymai, ne tik politikoje, bet internetinėje erdvėja vyksta nuožmi dvasių kova. Didieji socialiniai tinklai cenzūruoja pasisakančius už krikščioniškas vertybes ir palaiko pasisakančius už abortus (turėjo didelę įtaką Airijos referendumo rezultatams).

Kaip rašo LSN, Twitter cenzūruoja Už Gyvybę grupes, tačiau leidžia teroristinėms grupėms turėti sąskaitas. Ten pat rašoma, kad Twitter suspendavo Dauno sindromu sergančios Charlotte “Charlie” paskyrą už nepritarimą abortams, taip pat dešiniojo Mark Dice paskyrą, nes šis pasakė, kad transeksualizmas yra protinė liga. Nieko nuostabaus, nes Twiterio vadovas Jack Dorsey apgailestauja, kad valgė Chick-fil-A restorane: ,,užmiršau, kad jie susiję su krikščionybe" (žr. LSN).

YouTube nutildė moterį, kuri pasirinko gyvenimą ir panaikino dar vieną Už Gyvybę grupę, o Apple iš App Store pašalino priedą Pro life. Facebook užblokavo katalikišką paskyrą už Kristaus kančios nuotrauką ir tik kilus pasipiktinimui, prisipažino suklydę.

 

Narių vertinimas:  / 1

Galima pasidžiaugti, kad Lietuvos Respublikos Seimas, nežiūrint spaudimo ir gėjų vestuvių” Valentino dieną po Vyriausybės rūmų langais (žr. Lietuvos ryto publikaciją), turėjo drąsos ir apgynė Lietuvą nuo partnerysčių įteisinimo.

2018 02 22 Seimas didele balsų dauguma atmetė liberalų frakcijos registruotą vienalyčių partnerysčių įteisinimo projektą ir jį lydinčias pataisas. Už projektą balsavo 29 seimo nariai, 59 buvo prieš, o 20 – susilaikė. (žr. rezultatus).

Įsidėmėtina, kad už partnerysčių įteisinimą balsavo 9 konservatoriai, 9 socialdemokratai, 8 liberalai ir 3 mišrios grupės nariai (žr. rezultatus). Valstiečių, tvarkiečių ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos frakcijose pritariančių nebuvo.

Štai visa vaivorykštė tų, kurie palaikė partnerysčių įteisinimo projektą (vertą jį įsidėmėti ir prisiminti prieš rinkimus):

Socialdemokratai: Rasa Budbergytė, Juozas Olekas, Julius Sabatauskas, Algimantas Salamakinas, Algirdas Sysas, Dovilė Šakalienė.

Socialdemokratai (atskilėliai): Juozas Bernatonis, Gediminas Kirkilas, Rimantė Šalaševičiūtė, Irena Šiaulienė.

Liberalai: Virgilijus Alekna, Aušrinė Armonaitė, Viktorija Čmilytė-Nielsen, Vitalijus Gailius, Arūnas Gelūnas, Eugenijus Gentvilas, Simonas Gentvilas.

Mišrios grupės narys, buvęs liberalas: Gintaras Steponavičius.

Mišrios grupės, Lietuvos žaliųjų partijos (ne valstiečių) narys: Linas Balsys.

Konservatoriai: Vytautas Kernagis, Andrius Kubilius, Gabrielius Landsbergis, Tadas Langaitis, Mykolas Majauskas, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Monika Navickienė, Gintarė Skaistė, Ingrida Šimonytė.

Mišrios grupės (išrinkta pagal Lietuvos sąrašą) narė : Aušra Maldeikienė.

Vienalyčių partnerysčių projektas buvo atmestas galutinai. Už tai balsavo 64, o už jo tobulinimą – 43 Seimo nariai. (žr. rezultatus).

Narių vertinimas:  / 0

2017 06 15 d. Seimas atmetė daugiausiai liberalų frakcijos atstovų registruotą vienalyčių partnerysčių įteisinimo projektą ir jį lydinčias pataisas. Tai labai reprezentatyvus balsavimas parodantis partijų ir atskirų jų narių nuostatas svarbiais moraliniais klausimais (žr. vardinį balsavusiųjų sąrašą).

Už partnerysčių įteisinimą balsavo 29 Seimo nariai, 59 buvo prieš, 20 – susilaikė. Už buvo 9 konservatoriai ir socialdemokratai, 8 liberalai ir 3 mišrios grupės nariai. Kitų frakcijų nariai projekto nepalaikė ir jį atmetė. (žr. balsavimo rezultatus pagal frakcijas).

Projektas nebuvo grąžintas tobulinti ir atmestas galutinai, nes už tai balsavo 64, o už tobulinimą – 43 Seimo nariai.

Narių vertinimas:  / 0

Kurį laiką mūsų naujienų skyrelis buvo lyg apmiręs, nes nieko naujo po saule... Vienur matome nesiliaujantį liberalėjimą, o kitur radikalėjimą, kurį tas išaukia. Abi tendencijos yra vienodai pavojingos.

Vis daugiau sunkumų krikščionys patiria iki šiol pasaulietiška valstybe save laikiusioje Turkijoje, kurioje pastaruoju metu buvo atimta 50 bažnyčių ir vienuolynų, juos paskelbiant valstybės nuosavybe (žr. informaciją), tuo tarpu liberalioje Kanadoje, kaip praneša LSN, krikščionis gali būti įkalintas už transgenderinių įvardžių atmetimą, o krikščioniškai mokyklai uždrausta skaityti "įžeidžiančias" Biblijos vietas (žr. ten pat).

Nieko naujo po saule. Vykstant kovai, veikia priešiškų jėgų cenzūra, kaip karo metais. Kaip rašo LSN, Prancūzijoje uždraudė video su vaikais turinčiais Dauno sindromą, kad ,,netrikdytų" abortus padariusių moterų, o JAV, telekompanija ABC išcenzūravo net prezidento D. Trumpo priekaištus medijoms, kad jos nemini Maršo už Gyvybę (žr. ten pat).

Narių vertinimas:  / 0

Pasaulyje vyksta intensyvi dvasinė kova. LSN praneša, kad 11 JAV valstijų padavė Obamos administraciją į teismą dėl spaudimo steigti bendrus tualetus mokymosi įstagose, o 3 milijonai rumunų pasirašė peticiją, kad konstitucija gintų natūralią santuoką (LSN). Tuo tarpu Vokietijoje į ,,Katalikų dienų" festivalį kviečiami ir homoseksualai (LSN).

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo Respublika.lt, visuomenininkų grupė per du mėnesius, kaip to reikalauja įstatymas, surinko ir šį pirmadienį Vyriausiajai rinkimų komisijai pristatė daugiau nei 61 000 piliečių parašų už alkoholį ribojančias įstatymų pataisas, kad jos būtų svarstomos Seime. Vyriausioji rinkimų komisija per 15 kalendorinių dienų turės įvertinti, ar parašai tinkami (reikia 50 000 parašų) ir, jei atsakymas bus teigiamas, alkoholį ribojančios įstatymų pataisas perduos svarstyti Seimui. Dėkojame visiems, kurie savo parašais prisidėjote prie šios svarbios akcijos, blaivinant tautą.

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo LSN, nuo 2016 01 01 "Už Gyvybę" nėštumo centrai privalės propaguoti abortų paslaugas, nes teisėjai atsisakė sustabdyti naują Kalifornijos įstatymą, verčiantį tai daryti, o Niujorko žmogaus teisių komisija išleido taisykles, pagal kurias darbdaviai bus baudžiami 250 000 dolerių bauda, jei paskatins transeksualus sugrįžti prie prigimtinio gyvenimo būdo.

Narių vertinimas:  / 0

Internetinėje erdvėje gausu informacijos apie Seime verdančią nuožmią kovą dėl alkoholio pardavinėjimo degalinėse. Siūlome pasiskaityti apie liūdną girtavimo statistiką ir Seimo narių vingrybes bei marionetiškumą, alkoholio lobistų verkšlenimą bei kontrpuolimus ir, artėjant rinkimams, gerai įsidėmėti tautos girdytojus.

Narių vertinimas:  / 0

Delfi.lt spausdina M. Adomėno straipsnį apie brutalų krikščionių persekiojimą Artimuosiuose Rytuose. Šalia tokio baisaus krikščionių persekiojimo pasaulyje mūsų laikais gausu ir subtilaus, paslėpto, bet ne mažiau bjauraus persekiojimo. Sovietiniais laikais buvo bandoma atimti vaikus iš tėvų ir juos auklėti ateistine bei komunistine dvasia, o dabar tas pats vyksta “civilizuotoje” Europoje. Norvegijoje iš šeimos atėmė 5 vaikus (amžius nuo 3 mėn. iki 9 metų) už ,,krikščionišką radikalumą ir indoktrinaciją“ (LSN). Ten pat rašoma, kad Cincinačio taryba nutarė uždėti dideles baudas krikščionims konsultantams, kurie padės norintiems įveikti savo homoseksualų potraukį, o Airijos parlamentas nubalsavo priversti finansuojamas katalikiškas mokyklas ir kitas institucijas priimti į darbą atvirus homoseksualus. Kanadoje abortų šalininkai sunaikino negimusiems vaikams skirtus kryžius, kuriuos vėliau atstatė doras ir drąsus jaunimas. Deja, panašiai kaip sovietiniais lakais, ne visi atsilaiko. Čikagos srities mokykla nusileido prezidento Obamos administracijos grąsinimams ir leis berniukams naudotis mergaičių tualetais. Tačiau, kaip tais pačiais sovietiniais laikais, yra ir drąsių bei įkvepiančių pavyzdžių. Kanados vairuotojas krikščionis Jesse Rau iš Calgary, Albertos pareiškė, kad verčiau bus išmestas iš darbo, nei vairuos autobusą per homoseksualų paradą (jis buvo išmestas iš darbo)Filipinų vyskupai pareiškė, kad katalikai turi priešintis homoseksualaus elgesio įteisinimui.

Narių vertinimas:  / 1

Kaip rašo 15min.lt lietuviai išgeria daugiausia pasaulyje, o portalas Businessinsider pateikia statistiką. Liūdnas faktas – esame labiausiai prasigėrusi tauta. Tai verčia ne tik susimąstyti, bet ir veikti – blaivėkime patys (būkime blaivininkais, o dar geriau abstinentais) ir blaivinkime kitus.

Narių vertinimas:  / 0

JAV toliau vyksta skandalas dėl abortuotų kūdikių ir jų kūno dalių pardavinėjimo. Kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas pasakė, kad Planned Parenthood (Planuota tėvystė) yra „abortų fabrikas, kuris pardavinėja vaikų dalis lyg automobilius″, o katalikų vyskupas Thomas Paprocki paragino atgailauti už abortistų Planned Parenthood finansavimą. Kaip rašo LSN, Viskonsine, nutraukus Planned Parenthood finansavimą, buvo išgelbėti 662 vaikai, o Teksase – 4500 vaikai (žr. ten pat). Tuo tarpu dabartinis prezidentas Obama, keršijant už Planned Parenthood finansavimo nutraukimą, nubaudė Kanzaso valstiją, mažindamas jai medicinos finansavimą (LSN). 

Narių vertinimas:  / 0

15.min.lt rašo, kad Suomijos ambasadoje Lietuvoje, kurioje buvo švenčiamos "Vaivorykštės dienos 2015", dalyvaujant būriui svečių buvo apdovanoti du jaunuoliai, kurie kovodami už gėjų teises pasiekė net Strasbūrą. Taigi, importuojamos ne tik prekės, bet ir ideologija, šventės, papročiai etc.

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo LSN, Europos parlamentas prašo Pasaulio sveikatos organizaciją išbraukti transgenderizmą iš ligų sąrašo, o  Oregonas tapo 3-čiąja valstija JAV, kurioje uždraudusia homoseksualų terapiją, padedanti grįžti į normalią orientaciją. Ilinojaus valstijoje ketinama priimti panašų draudimą (žr. ten pat). Matome, kaip politikai prievartauja medikus ir trukdo padėti dvasiškai bei psichiškai pažeistiems žmonėms išgyti. Kas tai? 

Narių vertinimas:  / 0

Dienraštis Spiegel rašo apie 70 žmonių, eutanazijos vykdytojų bei šalininkų grupę iš Belgijos, kuri surengę ekskursiją į Aušvicą ir sukėlė nemažą reakciją tiek žydų, tiek kitų žmonių tarpe, kai Dr. Wim Distelmans, apibudino Aušvicą kaip įkvepiančią vietą.

LSN rašo apie kraštutinius ekstremistus homoseksualų judėjime, kurie JAV, Kanadoje bei Jungtinėje Karalystėje siaubia krikščionių parduotuves etc., panašiai, kaip su teismų, valdžios bei propagandos aparato palaikymu gestapas baugino bei siaubė žydų parduotuves nacių Vokietijoje.

Kaip rašoma tinklalapyje Bioedge, olandų medikai nori imti organus iš žmonių, kurie buvo nužudyti per eutanaziją. Ar šitokie norai jums neprimena nacių praktikų koncentracijos stovyklose?

Istorija kartojasi, nors žmonija, rodos, turėjo progos pasimokyti iš skaudžių istorijos pamokų, gimusių dėl anuometinio dvasinio aklumo leidusio įsigalėti nacizmui, bet... kaip liaudis sako, žmonija ir vėl lipa ant to paties grėblio.

Narių vertinimas:  / 0

MEMORANDUMAS DĖL BANDYMO ĮTEISINTI MEDIKAMENTINĮ ABORTĄ

Mes, Lietuvos tradicinių religinių bendrijų atstovai, esame ne kartą išreiškę savo pasiryžimą saugoti ir ginti prasidėjusią kiekvieno žmogaus gyvybę. Krikščionybė vertina ir brangina žmogaus gyvybę nuo jos prasidėjimo momento.

Sunerimome sužinoję apie Sveikatos apsaugos ministro įsakymo „Dėl nėštumo nutraukimo tvarkos aprašo patvirtinimo” projektą. Šiame projekte ne tik išlieka dar nuo tarybinių laikų egzistavusi abortų atlikimo tvarka. Jame atsiranda ir naujos, dar didesnį susirūpinimą keliančios nuostatos, kurių pagalba Lietuvoje siekiama įteisinti medikamentinį abortą. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant pastarojo tikslo, 2013 m. liepos 11 d. Lietuvoje slapta nuo visuomenės buvo įregistruotas medikamentiniam abortui atlikti skirtas preparatas mifepristonas. Primename ir tai, kad dar 2002 m. pirmą kartą bandant įregistruoti medikamentiniam abortui atlikti skirtą preparatą, vyko viešos diskusijos; sveikatos apsaugos ministro įsakymu sudaryta autoritetinga ekspertų komisija, išnagrinėjusi medicininius, socialinius bei etinius minėto preparato vartojimo aspektus, absoliučia balsų dauguma registracijai nepritarė.

Tenka apgailestauti, kad šiandien mūsų teisinėje valstybėje neskaidriais metodais siekiama spręsti su tautos išlikimu susijusius klausimus. Keista, kad šiuolaikinėmis technologijomis siekiama įteigti, kad medikamentinis abortas – tai tik labai paprasta, namuose atliekama procedūra. Būtina pabrėžti, kad aborto moralinis vertinimas nesikeičia ir nepriklauso nuo aborto atlikimo laiko ar metodo. Dar daugiau, pasaulio praktika rodo, kad šis metodas yra žymiai pavojingesnis moters sveikatai ir gyvybei.

Sielovadinė patirtis liudija, kad abortas niekada neišsprendžia su nėštumu susijusių sunkumų, bet sukuria naujas problemas, fiziškai ir dvasiškai suluošina pačias moteris, sugriauna gyvenimus. Valstybė – visų pirma jos tikintieji piliečiai – turi nenuilstamai stengtis, kad būtų išsaugota kiekvieno žmogaus gyvybė. Visi esame pašaukti mylėti ir gerbti kiekvieno žmogaus gyvybę, kad įsivyrautų nauja gyvybės kultūra.

Jaučiame ganytojišką pareigą priminti, kad už visus veiksmus, nukreiptus prieš žmogaus gyvybę, esame moraliai atsakingi.

Lietuvos Vyskupų Konferencijos pirmininkas arkivyskupas Sigitas Tamkevičius

Lietuvos Evangelikų Liuteronų Bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis

Vilniaus ir Lietuvos Stačiatikių arkivyskupas Inokentijus

2014 m. rugsėjo 25 d.

Narių vertinimas:  / 0

Kaip rašo Respublika.lt, vyriausybė Seime stumia lyties keitimą įteisinančią konvenciją, o Delfi.lt praneša, kad socialdemokratė Marija Aušrinė Pavilionienė Seime įregistravo Eutanazijos įstatymo projektą, kurį pirmoji ėmė propaguoti naujoji Sveikatos apsaugos ministrė R. Šalaševičiūtė.

Narių vertinimas:  / 0

15min.lt publikuojamame parlamentaro R. J. Dagio straipsnyje pasiskaitykite apie tai, kas Lietuvoje bando įteisinti lyties keitimo operacijas iš mūsų visų, mokesčių mokėtojų, kišenės. Kitame straipsnyje, kurį publikuoja Lietuvos žinios, tas pats autorius rašo, kaip Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vykdo prieš šeimą nukreiptą politiką.

Narių vertinimas:  / 0

Kaip praneša Vatikano radijas, birželio 25 dieną vykusioje 26-ojoje generalinėje asamblėjoje Jungtinių Tautų Žmogaus teisių taryba priėmė dokumentą apie šeimos apsaugą.

Rezoliucija yra priimta 26 balsais „už“ (Afrikos, Azijos, arabų ir keletas kitų šalių, tarp jų ir Rusija), 14 „prieš“ (JAV, Europos ir keletas kitų šalių), dar šešios valstybės susilaikė. Rezoliucijoje buvo nutarta šeimos apsaugos temą svarstyti kitoje, 27-ojoje Tarybos generalinėje asamblėjoje.

Narių vertinimas:  / 0

Kaip praneša Vatikano radijas, Europos Komisija atmetė daugiau nei 1700000 piliečių iniciatyvą "Vienas iš mūsų" ir remiantis šia peticija, kaip tai numato Lisabonos sutartis, inicijuojamo įstatymo projekto net neteiks Europos Parlamentui svarstyti. Ar tai nėra pasityčiojimas iš visų tų, kurie po ja pasirašė? Ar tai nėra Briuselio biurokratų, gaunančių pasakiškas algas ir mintančių bei lobstančių mokesčių mokėtojų sąskaitą, diktatūra? Jie žalią šviesą uždega tik LGBTI iniciatyvoms, o kitokioms taria veto. Tad ar verta stebėtis, kad Europa radikalėja?

Narių vertinimas:  / 0

Sparčiai artėjant sekmadieniui, vis dažniau pagalvojame ir diskutuojame, už ką reikės balsuoti? Kaip tinkamai ir teisingai išsirinkti Lietuvos atstovus į Europos Parlamentą? Informuojame apie tarptautinę iniciatyvą, kuri skatina kandidatus į EP pasirašyti kampanijos "Šeima –  Europos turtas!" manifestą. Kandidatų pritarimas šiam manifestui gali Jums ir Jūsų pažįstamiems padėti pasirinkti. Plačiau apie iniciatyvą skaitykite Delfi.lt, o pasirašiusius po manifestu rasite toliau nurodytu adresu.

Atkreipkite dėmesį į tai, kurių partijų nariai pasirašo daugiausia ir kurios partijos labiausiai ignoruoja.

Narių vertinimas:  / 1

Kaip rašo Respublika.lt ir Delfi.lt, visa eilė socialdemokratų yra atvirai ir gana aršiai nusistačiusių prieš Bažnyčios etinį mokymą, kurį jie laiko davatkišku bei atgyvenusiu. Tai vertėtų įsidėmėti bei prisiminti per artėjančius prezidento bei Europos Parlamento rinkimus.

Narių vertinimas:  / 1

Kaip rašo LSN, tūkstančiai katalikų ir kitų juos palaikančių žmonių ėjo Bostono miesto gatvėmis ir meldėsi, kad būtų nutrauktos šėtoniškos „juodosios mišios“ Harvardo universitete, kurio ankstyvas devizas buvo „Kristui ir Bažnyčiai“. Kuo pavirto „išgirti“, „prestižiniai“, krikščioniški universitetai ir ko į juos nepilnavertiškumo kompleksą turintys lietuvaičiai taip noriai siunčia savo vaikus? Kad pasisemtų daugiau šėtoniškos „šviesos“?

Bernardinai.lt spausdina kun. Davido Barnes pamąstymą apie satanistų akibrokštą, kuris verčia susimąstyti, ar patys kartais nesielgiame šventvagiškai, ir Carlo Climati straipsnį apie jaunimo satanizmo fenomeną.

Narių vertinimas:  / 2

2014 02 04 Europos parlamentas priėmė Ulrike Lunacek raportą “Roadmap for LGBTI Rights,” kuriuo reikalaujama visoms ES narėms kuo skubiau parengti veiksmų planą lesbiečių, gėjų ir biseksualių, translyčių ir interseksualių asmenų teisėms apsaugoti. Už balsavo 394 (tarp jų mūsų parlamentarai Donskis, Landsbergis ir Paleckis), prieš 176 ir 72 susilaikė. Kai kurie turėjo drąsos balsuoti prieš. Internetiniame dienraštyje Bernardinai.lt Algirdas Saudargas rašo, kodėl jis balsavo prieš. Apie tai, kokias pasėkmes ši rezoliucija turės ES valstybėms ir Lietuvai, skaitykite alkas.lt.

Narių vertinimas:  / 0

Respublika.lt rašo apie iškrypimų diktatūrą Vokietijoje. Vokietijos Badeno-Viurtembergo žemėje apie 65 tūkst. piliečių jau pasirašė peticiją prieš homoseksualizmo propagandą šios žemės mokyklose (tokius „mokslus“ išrado ir patvirtino šios federalinės žemės koalicinė vyriausybė, sudaryta iš žaliųjų ir socialdemokratų), tačiau peticijos iniciatoriaus atžvilgiu, pasirodo, negalioja oficialiai skelbiami „sąžinės laisvės“ ir „žodžio laisvės“ principai – jam jau iškelta baudžiamoji byla.

Narių vertinimas:  / 1

Lietuvos šeimos centras informuoja ir ragina

Lapkričio 27 d.  portugalų europarlamentarės Editos Estrelos rezoliucija dėl „Lytinės ir reprodukcinės sveikatos bei teisių“ komitete vėl buvo patvirtinta nepataisyta ir gruodžio 10 d. dėl jos bus vėl balsuojama Europarlamento plenarinėje sesijoje.

Kviečiame jus KUO SKUBIAU rašyti mūsų Europos parlamentarams ir raginti nebalsuoti už šį dokumentą.

Europos parlamentarų kontaktus ir visas detales rasite:
http://www.lietuvosseimoscentras.lt/apie-estrelos-projekta/

Svetainės redakcijos prierašas. Kviečiame ne tik rašyti laiškus, bet ir melstis už parlamentarus bei šį reikalą.

Narių vertinimas:  / 2

Paskaitykite Pro patria publikaciją apie JAV studentų peticiją ir suprasite, kad moralinei degradacijai, tiesiog išprotėjimui, ribų nėra.

Narių vertinimas:  / 1

Kaip rašoma tiklalapyje ekspertai.eu, jauni britai masiškai pereina į islamą, nes šiai religijai svarbios šeimos vertybės. Kaip žinome, daugelis anglikonų dėl panašių motyvų pereina ir į Katalikų Bažnyčią. Taip vyksta natūralus krikščionių vienijimasis. Ar ne dėsninga, kad pasaulio dvasia užsikrėtę krikščionys, kurie ėmė laiminti homoseksualų poras, merdi, kol galiausiai jie susilies su pasauliu ir liks tik išsidvokusia, nustojusia sūrumo "druska, kurią belieka išberti žmonėms sumindžioti" (plg. Mt 5, 13). 

Narių vertinimas:  / 1

Kaip praneša LSN, Ontarijo (Kanada) žmogaus teisių tribunolas uždraudė Biblijų pateikimą mokykloms iki nebus drauge su jomis teikiami ateistiniai tekstai, o Kvebeke siekiama uždrausti religinius simbolius (apie tai rašo LSN ir Vatikano radijas). Kyla natūralus klausimas: kuo "laisvųjų" Vakarų laicizacija skiriasi nuo mums gerai pažįstamos sovietinės ateizacijos?

Narių vertinimas:  / 4

Siūlome perskaityti argumentuotą A. Simanonytės straipsnį "Homoseksualizacijos schema: ką turėtume žinoti?". Jame aiškiai atskleista gėjų veikimo strategija bei užmačios pasaulyje bei Lietuvoje. Apie "Lietuvos gėjų lygos" politinius tikslus ir jų parado teisinius aspektus skaitykite Z. Vaišvilos straipsnyje. A. Patackas savo straipsnyje rašo apie išniekintą Lukiškių aikštę, o mons. A. Svarinskas Lietuvos nukankintų ir mirusių partizanų, politinių kalinių tremtinių ir visų Laisvės kovotojų vardu reikalauja Lietuvos Vyriausybę atsistatydinti, kaip nesugebančią ir bijančią ginti savo valstybę.
Ta pačia proga pasiskaitykite popiežiaus Pranciškaus interviu, kuriame jis kalbėjo ir apie gėjus. Mūsų žiniasklaida, kaip susitarusi, neteisingai perdavė jo mintį, išėmusi popiežiaus žodžius iš konteksto, o tai puikiai iliustruoja A. Simanonytės straipsnyje aprašytą gėjų veikimo "technologiją" bei jų lobizmą, prieš kurį pasisakė popiežius.

Narių vertinimas:  / 8

Akcentai.info spausdina visuomeninių organizacijų kreipimąsi dėl gėjų eitynių.

Narių vertinimas:  / 1

Vos tik Prancūzija priėmė įstatymą, įteisinantį vienos lyties asmenų santuokas, tuoj pat prasidėjo persekiojimas tų, kurie atsisako jam paklusti. LSN praneša, kad Prancūzijos Arcangues miestelio (pietų Basqu regionas Pyrenees-Atlantiques) merui Jean-Michel Colo už atsisakymą "sutuokti" du homoseksualus gali būti skirta 5 metai kalėjimo ir 75000 eurų bauda.

Štai kokia tvarka įvairių konvencijų bei įstatymų pavidalu atžygiuoja ir į Lietuvą.

Narių vertinimas:  / 3

Kaip rašo lifesitenews.com, Estijos valdžia nesvarstys homoseksualų "santuokų" legalizavimo po to, kai buvo surinkta 38000 parašų už tradicinę šeimą. Homoseksualias "santuokas" Estijoje propaguoja International Lesbian, Gay, Bisexual, Trans and Intersex Association arba ILGA. Ją remia JTO ir ES. Paramą tiesiogiai tiekia Europos Komisija. 2012 m. jie gavo 1017055 € iš ES. Likęs 1950000 € biudžetas atėjo iš Nyderlandų vyriausybės, George Soros Open Society Institute (OSI) ir Sigrid Rausing Trust, UK organizacijos su panašiais tikslais.

Narių vertinimas:  / 0

DELFI.lt galite pasiskaityti, kaip gražiose įstatymų "pakuotėse" slepiamos "bombos", nukreiptos prieš šeimos institutą. Pasidomėkime ir nesiduokime apgaunami.

Narių vertinimas:  / 4

Seime rengiama konferencija "Vertybiniai lūžiai šiandieninėje Europoje: kokį kelią rinksis Lietuva?"

2013 m. birželio 14 d., 10:00 val.
Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salė
KONFERENCIJOS PROGRAMA
10:00–10:10 Invokacija, tremtyje žuvusiųjų lietuvių pagerbimas. Kun. Gediminas Jankūnas
10:10–10:20 Įžanginis žodis. Donatas Puslys, "Dešiniosios minties centro" narys
10:20–12:00
Pirmoji dalis. Kas yra politikos ir teisės pagrindas?
10:20–10:40 Moralė kaip gyvenimo pagrindas: iš kur ji turi kilti? Kun. Gediminas Jankūnas
10:40–11:00 Prigimtinės teisės samprata ir jos svarba šiandieniniame kontekste. Vygantas Malinauskas, teisininkas, Ateitininkų federacijos narys
11:00–12:00 Diskusija
12:00–12:15 Kavos pertrauka
12:15–13:45
Antroji dalis. Iššūkiai tradicinei visuomenės sanklodai
12:15–12:35 Lytinė tapatybė ir jos rekonstrukcija genderizmo šviesoje. Gintautas Vaitoška, gydytojas psichoterapeutas
12:35–12:55 Gyvybės apsauga Europoje ir Lietuvoje: ką turime žinoti? Pranešėjas bus patikslintas
12:55–13:45 Diskusija
13:45–14:00 Konferencijos apibendrinimas, baigiamieji žodžiai, ateities tikslų apsibrėžimas

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
124229
ŠiandienŠiandien170
VakarVakar531
Šią savaitęŠią savaitę3212
Šį mėnesįŠį mėnesį5093
VisoViso1242293
Statistik created: 2023-12-08T01:20:59+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6430564

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias