DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 

Kaip buvome užsibrėžę prieš metus gimstant mūsų svetainei, reaguodami į ypatingus gyvenimo įvykius pakviečiame jus karštai sutartinei maldai, pateikę aktualių publikacijų nuorodas. Tą darysime ir ateityje, tik gal rečiau skelbsime tokias intencijas (ypatingesniais atvejais), o kitais atvejais tiesiog dalinsimės naujienomis bei aktualia informacija (jūs melskitės savo nuožiūra).

Nuo šiol bandysime dažniau pasidalyti viena kita nuoroda apie svarbias, naudingas, įdomias bei aktualias publikacijas, kurias atsitiktinai, specialiai nenaršydami, radome žiniasklaidoje ir manome, kad informacija gali būti naudinga ir kitiems. Bandysime atkreipti jūsų dėmesį į krikščioniško bei politinio gyvenimo aktualijas, mokslo naujienas, įdomius bei reikšmingus renginius ir pan. Kartais atkreipsime jūsų dėmesį į globalinius pasaulio įvykius, Piktojo veikimo apraiškas etc.

Tikrai nepretenduojame pateikti bent kiek išsamesnės publikacijų apžvalgos, bet esame pasiryžę pasidalyti bent tuo, kas mums atrodo yra aktualu ir naudinga, stengdamiesi atskirti pelus nuo grūdų ir didžiuliame informacijos vandenyne sužvejoti bei jums pateikti tai, kas, mūsų nuomone, padeda jausti gyvenimo pulsą bei suprasti laiko ženklus (plg. Mt 24, 32–36).

Paskutines naujienas visada rasite beveik kiekviename mūsų svetainės puslapyje, dešinėje esančio stulpelio rubrikoje NAUJIENOS IR AKTUALIJOS, o visas, senesnes bei naujesnes, suklasifikuotas naujienas ir aktualijas bei jų nuorodas rasite meniu skyriuje Dalijasi → Naujienomis ir aktualijomis → Krikščioniško pasaulio; Dvasinio-dorovinio fronto; Kultūros ir mokslo; Lietuvos padangės; Plačiojo pasaulio.

Naujienas bei aktualijas pateiksime glaustai. Norintys susipažinti su jomis plačiau galėsite perskaityti pilną bei originalų publikacijos tekstą, kurį lengvai rasite spustelėję pabrauktą aktyvuotą nuorodą.

Primename, kad atvėrę meniu skyrelį Dalijasi → Įvairia informacija ir jūs galite pasidalyti aktualia informacija su kitais svetainės lankytojais, rašydami tiesiog tame svetainės puslapyje.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
129771
ŠiandienŠiandien833
VakarVakar863
Šią savaitęŠią savaitę3494
Šį mėnesįŠį mėnesį9378
VisoViso1297718
Statistik created: 2024-04-20T13:47:44+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6761594

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias