DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišios tik sekmadieniais.

DĖMESIO. Šiame puslapyje galite rašyti tiesiai į šį svetainės skyrių, tereikia žemiau paspausti nuorodą Paskelbti pranešimą, užpildyti visus atsivėrusius laukelius ir lango apačioje paspausti mygtuką Pateikti.

BENDRUOMENĖS NARIŲ LIUDIJIMAI (apie bendruomeninį gyvenimą etc.)

Paskelbti pranešimą
Pavadinimas *
Vardas *
Turinys *
Saugos kodas * Saugos kodo paveikslėlisAtnaujinti paveikslėlį
   
 

Dalia Dambrauskaitė: Bendro gyvenimo džiaugsmas

Mes, galilėjiečiai, rekolecijų metu nutarėme šiais mokslo metais skaityti, apmąstyti ir dalintis susitikimuose  pirmojo laiško korintiečiams mintimis. Maldoje apmąstant įžangos žodžius, kilo noras padėkoti Dievui už tas bendruomenės seses, su kuriomis Kafarnaumo ir ignaciškų rekolekcijų metu kartu tarnavome rekolekcijų dalyviams. Šią vasarą mane ypatingai palietė tai, kad mes kaip niekada jautėmės vieningos, viena kitai kaip galėdamos padėjome, dalijomės pareigomis ir, jei reikėdavo, patardavome. Tiesiog jutau dangaus palaimą, nes kartu besidarbuodama su skirtingomis sesėmis, galėjau jas geriau pažinti. Ypač tas tylenes, ar tas,  su kuriomis mažiau bendrauju. Atsiskleidė jų jautrumas, pasiaukojimas, darbštumas, pareigingumas, užuojauta. Manau, kad sesės, kurios negalėjo darbuotis virtuvėje ar kai turėjo laisvadienius, dirbančias užtardavo malda, todėl dienos, praleistos Trinapolyje, buvo palaimingos. Už maldas dėkoju rekolekcijų dalyviams ir šių rekolecijų vadovui kunigui Eitvydui Merkiui. Nesu labai švelnaus būdo žmogus, nevisada kitiems lengva su manimi, bet noriu paliudyti bendrystės palaimą, kai mes visi esam atsigręžę į Jėzų ir pakviesti norinčius, bet nedrįstančius, ryžtingiau įsijungti į bendruomenės gretas. Jūs, rekolecijų dalyviai, stebėjote mus, gal būt džiaugėtės mūsų tarnyste ir darnumu, o gal pastebėjote ir trūkumų. Ateikite, praturtinkite mus, padėkite keisti tai, kas nėra gera. Kartu buvusioms ir dirbusioms sesėms ir visiems rekolektantams  savo dėkingumą noriu išreikšti laiško korintiečiams žodžiais:  "Aš nuolat  už jus dėkoju Dievui, kad dėl Jėzaus Kristaus Dievas suteikė jums savo malonę. Per jį jūs praturtėjote visa kuo... Jis ir stiprins jus iki galo, kad išliktumėte nenusikaltę mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus dienai. Ištikimas yra Dievas, kuris jus pašaukė į savo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus bendrystę."(1 Kor, 4–9).

Linkiu sau ir visiems bendruomenės nariams, kad maldos dvasia, susiklausymas, vieningumas ir geranoriškumas mus lydėtų ir kasdienybėje.

Antradienis, 2011 Rugpjūtis 30 10:57

 

Powered by Phoca Guestbook

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Lankytojai
124229
ŠiandienŠiandien171
VakarVakar531
Šią savaitęŠią savaitę3213
Šį mėnesįŠį mėnesį5094
VisoViso1242294
Statistik created: 2023-12-08T01:20:59+00:00
Lankosi svečių 11
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6430580

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias