Narių vertinimas:  / 2
BlogiausiasGeriausias 

Pranešame, kad skyriuje Gyvuoja → Bendruomenės istorija esantis straipsnis „Bendruomenės gimimo istorija" papildytas nauja medžiaga. Taigi, dabar vienoje vietoje galite skaityti išsamią bendruomenės gimimo istoriją, kuri buvo paskelbta dalimis paskutiniuose 4-iuose laikraštėlio numeriuose.

Norintys susipažinti su mūsų bendruomene ir jos gimimo istorija skaitykite skyriuose: Bendruomenės istorija, Dabarties metraštis, Laikraštėliai, žiūrėkite skyrelį Mūsų gyvenimo būdas, taip pat ieškokite bendruomenės narių liudijimų skyrelyje Dalijasi → Atsiliepimais ir įspūdžiais → Bendruomeninio gyvenimo (bendruomenės narius kviečiame jais pasidalyti!).

Norinčius gyviau susipažinti su mumis kviečiame šeštadienių bei sekmadienių vakarais 16.30 val. kartu giedoti Vakarinę liturginę valandą ir kasdien 17.00 val. švęsti sekmadienio šv. Mišias  Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje, taip pat dalyvauti mūsų renginiuose, apie kuriuos skelbiame skyrelyje Skelbimai.

Esame katalikų pasauliečių bendruomenė, turinti nemažai vienuoliško gyvenimo bruožų, tad tie, kurie jaučiate pašaukimą likti pasaulyje, bet nebūti iš pasaulio, tikrai tarp mūsų rasite bendraminčių, su kuriais galėtumėte keliauti drauge.

Besidomintys mūsų bendruomene bei norintys „sėsti į laivelį" ir keliauti drauge kreipkitės į bendruomenės vadovą kun. Eitvydą (jį rasite Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje prieš ir po 17 val. Mišių) arba į kurį nors jums pažįstamą bendruomenės narį, kurie jus gyvai supažindins su mūsų gyvenimo būdu etc., taip pat galite klausti rašydami skyrelyje Laiškai redakcijai.