DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišios tik sekmadieniais.

DĖMESIO. Norint pasiklausyti straipsniuose nurodytų laidų, tereikia paspausti juose pabrauktus žodžius (reikia, kad jūsų kompiuteryje būtų įdiegta Windows Media Player ar panaši programa).

Narių vertinimas:  / 0

Verta paklausyti dr. Nidos Vasiliauskaitės komentaro, kuriame ji puikiai, taikliai bei išsamiai, komentuoja LRT piktas bei nepagarbias reakcijas (jas rasite čia) į Vilniaus Arkivyskupo homiliją per Piemenėlių šv. Mišias Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje (jei kas negirdėjote tiesiogiai, galite rasti čia).

 

Narių vertinimas:  / 1

Tiems kas negirdėjote siūlome paklausyti interviu, kuriame Vengrijos užsienio reikalų ministras Peter Szijjarto stebėtinai ramiai bei kantriai, kaip aukštos kultūros žmogus ir valstybei gėdos nedarantis didelės prabos diplomatas bei tikras savo tautos patriotas, atsakinėjo į įžūliai kandžius žurnalistės klausimus, kurių beklausant, apėmė neišpasakyta gėda dėl mūsų URM ir LRT, kurios drįsta pulti orius bei nekeliaklupsčiaujančius, stuburą bei gilias priešinimosi prievartai tradicijas turinčius ir laisvę bei nepriklausomybę branginačius vengrus bei lenkus. Labai norėjosi atsiprašyti garbaus svečio už tokį netaktą bei užsipuolimą (kitaip to nepavadinsi). Tikiu, kad jis suprato, jog tai ne lietuvių tautos ir jos Prezidento, o agresyvios mažumos bei atskirų individų balsas.

Narių vertinimas:  / 0

Būtinai paklausykite Žinių radijo lapkričio 22 d. laidos Dienos klausimas Sekimo kapitalizmas – kelias į naują vergovę ar didesnę laisvę”, kurioje Ridas Jasiulionis kalbino pašnekovus, informacinių technologijų ekspertus, apie sekimo mobiliuoju telefonu galimybes ir tame slypinčius pavojus ir suprasite, kaip reikia elgtis su telefonu. 

Ta pačia proga siūlome perskaityti ir DELFI straipsnį apie Google saugumo spragas, kurios leidžia sekti bei filmuoti.

 

Narių vertinimas:  / 0

Siūlome pasiklausyti per LRT klasiką transliuotos laidos „Muzikinė dėžutė“ ir susipažinti su mūsų bendruomenės nario Zigmo Kazlausko vadovaujamu anūkų pučiamųjų ansambliu „Cornet trio” – šeimų muzikavimo festivalio „Gaidų pynė 2017” laureatais. Sužinosite apie namuose puikiai veikiančią muzikos mokyklą, mažųjų kornetininkų pasiekimus, iš arčiau susipažinsime su korneto istorija ir skambesiu.

Narių vertinimas:  / 0

Bendruomenės vadovas kun. Eitvydas Merkys visą Didžiąją savaitę, rytais 5,45 val., per LRT radijo pagrindinės programos Mažosios studijos laidą „Dievo žodis. Kasdieniai skaitymai“, dalijosi pamąstymais apie tos dienos skaitinius bei liturgiją, nors pats tuo metu gulėjo ligoninėje ir laidų klausėsi pats (įrašas buvo parengtas dar prieš tai). Jam tai buvo savitos rekolekcijos ir visai kitokia Didžioji Savaitė nei planuota, nes viską galutinai planuoja bei tvarko Aukščiausiasis. Viską teko atšaukti (Tridienį Trinapolyje etc.) ir derintis prie Viešpaties vedimo. Didįjį Pektadienį kunigą zondavo, įstatė stentą, o Velykose, jis jau varganai šliaužė Santariškių koplyčion švęsti Kristaus Prisikėlimo...

Tokios nesuplanuotos, neįprastos, bet labai prasmingos bei turiningos buvo Velykos jam ir mums šiemet...

Norintys galite rasti kunigo pamąstymus LRT mediatekoje ir Mažosios studijos archyve (patogumo dėlei dedame nuorodas, kurias tereikia paspausti žemiau):

Didysis  Pirmadienis

Didysis Antradienis

Didysis Trečiadienis

Didysis Ketvirtadienis

Didysis Penktadienis

Didysis Šeštadienis ir Velyknaktis

Velykos

Narių vertinimas:  / 0

Pradėjome Advento metą, kuris kviečia, ragina ir moko  mus laukti pažadėto Viešpaties atėjimo. Apie šį laiką, jo prasmę bei papročius siūlome pasiklausyti Mažosios studijos laidoje "Kultūra ir religija" (joje kun. Arūnas Peškaitis kalbina kun. Eitvydą Merkį), transliuotoje gruodžio 27 d. (daugelis negalėjome jos girdėti tiesiogiai, nes 17 val. susirenkame švęsti Mišių Vilniaus šv. Mikalojaus bažnyčioje).    

Narių vertinimas:  / 1

Besidomintiems Biblijos skaitymu lectio divina būdu, siūlome pasiklausyti Marijos radijo laidos "Knygų lentynoje", kurioje buvo pristatomos leidyklos „Katalikų pasaulio leidiniai“ knygos, kuriose kalbama apie Šv. Raštą ir maldą su juo.

Narių vertinimas:  / 0

Norintys galite pasiklausyti Marijos radijo 2015-08-13 laidos „Aktualijos“, kurioje bendruomenės vadovas kun. Eitvydas Merkys toliau dalijasipamąstymais apie šv. Joną Mariją Vianėjų, Arso kleboną ir apie dvasinio gyvenimo dėsnius.

Narių vertinimas:  / 0

Kas norite galite pasiklausyti Marijos radijo 2015-08-04 laidos „Aktualijos“, kurioje bendruomenės vadovas kun. Eitvydas Merkys dalijosi pamąstymais apie šv. Joną Mariją Vianėjų, Arso kleboną.

Narių vertinimas:  / 0

Siūlome pasiklausyti Marijos radijo 2015-02-13 laidos „Katechezė“, kurioje bendruomenės vadovas kun. Eitvydas Merkys dalijosi pamąstymais tema: "Kodėl man reikalinga Bažnyčia?".

Narių vertinimas:  / 2

Siūlome pasiklausyti Evaldo Tamariūno pokalbio su žymiu psichoterapeutu Aleksandru Alekseičiku laidoje "Prie pietų stalo" per Žinių radiją. Šis pokalbis ne tik kad nesugadins apetito, kaip įprastai skelbiama laidos metu, bet labai praturtins, o gal būt net išgydys, nes tai pokalbis su tikru krikščioniu bei sielos žaizdų gydytoju, išmintingu bei dvasingu žmogumi, garsiu teoretiku bei puikiu praktiku, tiesiog linksmu, šviesiu, bet kartu labai rimtu bei reikliu žmogumi, kuris kelia pasitikėjimą ir kurio norisi klausytis, nes jauti, kaip jo lūpomis kalba gyvenimo bei Biblijos išmintis.

Narių vertinimas:  / 4

Siūlome pasiklausyti kun. Eitvydo Merkio pokalbių apie liturgiją. Kunigą kalbino Mažosios studijos laidos "Dievo žodis. Kasdieniai skaitymai" vedėja Jūratė Grabytė (pokalbis antroje laidos dalyje).

2013 02 26, antradienio laida

2013 02 27, trečiadienio laida

2013 02 28, ketvirtadienio laida

2013 03 01, penktadienio laida

2013 03 02, šeštadienio laida

2013 03 03, sekmadienio laida.

Narių vertinimas:  / 2

Siūlome pasiklausyti įdomaus bei aktualaus pokalbio su Lietuvos ambasadore prie Šventojo Sosto, meno ir Bažnyčios istorijos mokslų daktare Irena Vaišvilaite, kurią vakar, Šv. Petro Sosto šventės proga, Ryto garsų laidos pabaigoje kalbino LRT žurnalistai.

Pastaba. Norintys klausyti ne visą Ryto garsų laidą, kuri truko virš 3 val., bet tik minėtą intervių, klausykite nuo to laidos 2 val. 48 min. 50 sek. (tereikia pastumti žymeklį ant audio grotuvo link mūsų nurodyto laiko laidos pabaigoje).

Narių vertinimas:  / 1

Bendruomenės vadovas kun. Eitvydas Merkys šiais metais buvo paprašytas pakomentuoti Didžiosios Savaitės liturgiją. Jo komentarus spausdina bernardinai.lt (juos galima rasti ir mūsų svetainėje) ir transliuoja Lietuvos radijas. Norintys galite pasiklausyti jo komentarų, kuriuos parengė katalikų radijo "Mažoji studija". Komentaras pateikiamas antroje pusėje laidos "Dievo Žodis. Kasdieniai skaitymai" (laida transliuojama kasdien 5,45 val. ir kartojama 20,45 val.). Kunigas pirmadienį dalinosi mintimis apie gavėnią bei Didžiojo Tridienio susiformavimą, antradienį apie dvasinį pasirengimą Velykoms, trečiadienį apie susitaikinimą, ketvirtadienį apie Krizmos ir Viešpaties Vakarienės Mišias, penktadienį apie Kryžiaus pagerbimo pamaldas, šeštadienį apie Didįjį Šeštadienį ir Velyknaktį, sekmadienį apie Velykų ryto iškilmingą procesiją.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Šventės ir šventieji
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Klausimas apie norą pasiklausyti

Ko norėtumėte pasiklausyti?

Lankytojai
131826
ŠiandienŠiandien28
VakarVakar346
Šią savaitęŠią savaitę1007
Šį mėnesįŠį mėnesį13159
VisoViso1318265
Statistik created: 2024-05-29T23:04:31+00:00
Lankosi svečių 3
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6857049

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias