Narių vertinimas:  / 2
BlogiausiasGeriausias 

Daugelyje mūsų svetainės puslapių galite rasti klausimus, į kuriuos galite atsakyti pasirinkdami vieną iš siūlomų atsakymų ir paspausdami mygtuką Balsas. Pabalsavę matysite balsavimo rezultatus.

Nuo šiol ne tik rašydami tiesiai į svetainę (žr. „Galite rašyti tiesiai į svetainę"), bet ir balsuodami, galėsite išreikšti savo nuomonę vienu ar kitu aktualiu klausimu, pateikti mums brangius savo atsiliepimus, įspūdžius bei lūkesčius, pareikšti apie savo apsisprendimą dalyvauti mūsų organizuojamuose renginiuose ir pan.

Skyriaus Džiaugiasi → Dalyvauja viktorinose kartkartėmis rasite vis kitą biblinį, teologinį ar kitokį klausimą (žr. Viktorinos klausimas), į kurį visus norinčius dalyvauti viktorinoje kviečiame atsakyti aukščiau minėtu būdu. Pasibaigus viktorinai, skyriuje Pasitikrina atsakymus (eiti: Džiaugiasi → Kartu su vaikais → Pasitikrina atsakymus) pateiksime teisingą atsakymą ir apibendrinsime balsavimo rezultatus.

Pastaba. Kai kuriais atvejais yra numatyta galimybė pabalsuoti už du jums vienodai svarbius atsakymus: pirmą kartą įprastu būdu, o antrą kartą atsivėrusiame balsavimų rezultatų lange. Kai pabalsavus atsivėrusio lango viršuje vėl randate tuos pačius klausimus galite pasirinkti kitą atsakymą ir pabalsuoti dar kartą.