DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

17 val. Mišios tik sekmadieniais.

Narių vertinimas:  / 11
BlogiausiasGeriausias 

Liepos 2 d. Lietuvoje švenčiame Švč. Mergelės Marijos, Krikščioniškų Šeimų Karalienės, šventę. Labai džiugu šiais Šeimos metais išgirsti mūsų mažųjų bendrakeleivių liudijimą apie savo šeimą. Šį kartą spausdiname gražios bei gausios Čepėnų šeimos vaikų liudijimus bei piešinius.

 

Šeima man labai brangi. Rūpinamės vienas kitu, padedame mamai ruošti valgyti, išeinu į lauką su mažesniuoju broliuku ir pasivažinėjame dviračiais, pažaidžiame su sesyte. Malonu teikti kitam džiaugsmą, meilę, draugiškumą. Visada apkabindama tėvelius pasakau: „Jūs patys geriausi pasaulyje.“ Man gera augti šitoje šeimoje, nes mes stengiamės, kad visiems joje būtų gera, šilta ir saugu. Myliu savo šeimą! Rytą atsikėlus dažnai pagalvoju, ką galėčiau padaryti gero kuriam nors šeimos nariui. Nes, kai darai gera kitam, pajauti širdyje pilnatvę. Dažnai vakarais susirenkame ir pasimeldžiame. Už daug ką dėkoju Dievui, o svarbiausia – už didelę, gražią, draugišką ir tikinčią šeimą.

Veronikos Č., 11 m., liudijimas ir piešinys

 

Šeima – tai kaip medis. Šeimos kamienas yra meilė. Ta meilė dalijasi į daug šakelių – tikėjimą, draugiškumą, vieningumą, sąžiningumą, džiaugsmą, pagalbą. O lapeliai – tai mes patys, šeimos nariai. Be pagrindinių šeimos savybių – kamieno ir šakelių – nebus ir lapelių. Jei šeimos savybės yra tvirtos, tai ir lapeliai bus šviesūs ir žali. Na, o šaknys – tai Dievas. Jis duoda pradžią viskam. Jis yra Meilė, Tiesa, Džiaugsmas...

Šeimos medžiui reikia saulės, kad apšviestų, pradžiugintų medį, bet taip pat reikia ir lietaus: liūdesio, išbandymų, kurie suartina vieną lapelį su kitu.

Aš myliu savo šeimą. Myliu savo tėvelius, kurie man davė gyvybę, moko džiaugtis, padeda suprasti daugelį dalykų. Jie padeda man eiti gyvenimo keliu.

Aš myliu savo brolius ir seses: Simoną, kuris paaiškins apie politiką, Augustą, kuris pagros pianinu, Aušrinę, kuri padės tau pasiūti, Jokūbą, kuris prajuokins, Elžbietą, kuri prikeps įdomių patiekalų, Veroniką, su kuria prisigalvosi įdomiausių dalykų, Kasparą, kuris tau padarys užduotėlių, ir Beatričę, su kuria kartu paskaitysi knygutę. Beje, jie tau padės išspręsti uždavinį (arba tu pati jiems paaiškinsi), paguos, nusišypsos.

Taip... Gera turėti didelę šeimą, smagu kiekvieną dieną grįžti į malonų šurmulį, su visa šeima susėsti prie stalo ir pasišnekėti, gurkšnojant arbatą ir valgant mamos iškeptą pyragą.

Agnietės Č. piešinys

Agnietės Č., 13 m., liudijimas ir piešinys

 

Kasparo Č. 8 m. piešynys

Kasparo Č., 8 m., piešinys

Čepėnų šeima

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Šventės ir šventieji
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Lankytojai
121235
ŠiandienŠiandien401
VakarVakar889
Šią savaitęŠią savaitę401
Šį mėnesįŠį mėnesį1290
VisoViso1212355
Statistik created: 2023-10-02T03:54:24+00:00
Lankosi svečių 19
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
6263221

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias