DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Narių vertinimas:  / 2
BlogiausiasGeriausias 

Sekmadienį, po šv. Mišių, galilėjiečių būrelis susirinko ant Stalo kalno. Vaiskus dangus ir rudenėjančios saulės spindulių skleidžiama šiluma kvietė gamtos prieglobstyje švęsti Viešpaties dieną, pasidžiaugti susibūrus kartu po vasaros atostogų, prasidėjus naujiems mokslo metams. Norėjosi pasidalinti vasaros įspūdžiais, džiaugsmais ir rūpesčiais.

Prie „mūsų“ didžiojo topolio pagiedojome Dieninę liturginę valandą, paminėdami Švč. Mergelės Marijos gimimo iškilmę. Skambėjo psalmės žodžiai: „Su manim Viešpats – ko man bijoti?“ Švč. Mergele Marija, mokyk mus išgirsti ir klausyti Tavo Sūnaus žodžių šių dienų didelėje skuboje ir triukšme, padėk suprasti Dievo valią, skirtą kiekvienam iš mūsų, ją nuolankiai priimti ir vykdyti.

Susėdę ant žolės, pasistiprinome atsineštais valgiais. Gardžiavomės skaniu obuolių pyragu, iškeptu rūpestingos sesės. Šilta bendrystė tarp vaikų ir vyresniųjų, nuoširdus dalinimasis vasaros nuotykiais džiugino širdį.

Vėliau vaikai tradiciškai nuėjo žaisti, o likusieji kalbėjomės apie jaudinančius paskutinių dienų įvykius: apie dramatišką situaciją Sirijoje, kur žuvo nekalti žmonės, didžiųjų pasaulio valstybių vadovų ketinimus organizuoti atakas Sirijoje ir popiežiaus Pranciškaus kvietimą visiems krikščionims, kitų religijų išpažinėjams ir netikintiesiems pasninkauti ir melstis už taiką Sirijoje; apie palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II apaštališkosios kelionės į Lietuvą 20-mečio minėjimo renginius; apie dalyvavimą Vilniaus arkivyskupijos jaunimo piligriminiame žygyje nuo Vilniaus Aušros Vartų Gailestingumo Motinos koplyčios į Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, šventovę.

Pašnekesius teko nutraukti, kai buvome pakviesti jaunimo kartu prisijungti prie žaidimo su kamuoliu. Ar gali būti kas svarbiau nei atsiliepimas į jų kvietimą? Nuostabu, kai jauni ir vyresni bendraudami gražiai papildo vieni kitus.

Nedalyvavusieji judriuose žaidimuose kaupė jėgas šachmatų ir šaškių turnyrams. Žinoma, jų varžovai buvo tie patys vaikai. Beje, jie ir nugalėjo. Teks kitą kartą prieš šiuos turnyrus kartu su jaunimu prasimankštinti, gal pavyks laimėti.

Jaukiai pabendravę, sutvarkę stovyklavietės vietą, išsiruošėme namo. Kiekvienas širdyje nešėsi broliškos bendrystės, paslaugumo, nuoširdumo, rūpestingumo, draugiškumo ir tikėjimo liudijimo dovanas. Jomis dalinsimės su namiškiais ir sutiktaisiais savo kelyje.

Nuolatinė tamsos ir šviesos kova, valdžios troškimas ir savanorystė, kariniai veiksmai ir kvietimas siekti taikos, apsiblaususios akys žmogaus, pametusio save miesto šventės svaigulyje, ir deganti širdis jaunuolio, einančio tikėjimo keliu, – visu tuo pripildytos praėjusios dienos. Kažką panašaus patiriame kiekvieną dieną. Ir turime nuolat rinktis, kuriuo keliu eisime. Ar kryptis bus ta, kuriai pritaria mūsų sąžinė ir širdis, priklauso nuo kiekvieno asmeninio pasirinkimo.

„Todėl visą laiką budėkite ir melskitės, kad pajėgtumėte išvengti visų būsimųjų nelaimių ir atsilaikyti Žmogaus Sūnaus akivaizdoje“ (Lk 21, 36).

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Klausimas apie bendruomenę
Lankytojai
812186
ŠiandienŠiandien248
VakarVakar169
Šią savaitęŠią savaitę1113
Šį mėnesįŠį mėnesį1316
VisoViso812186
Statistik created: 2020-08-08T15:40:57+00:00
Lankosi svečių 6
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3849932

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias