DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Dieve, būk gailestingas man nusidėjėliui!

 ARAMĖJIŠKAI

אלהא חוניןי לחטיא׃

Alaha hunaini lehattaija

HEBRAJIŠKAI

החוטא סלח־לי אלהים

Elohim selah-li hahote

GRAIKIŠKAI

Ο Θεος ίλάσθητι μοι τω άμαρτωλώ

RUSIŠKAI

Боже! будь милостив ко мне грешнику!

Viešpatie Jėzau Kristau, Dievo Sūnau, pasigailėk manęs nusidėjėlio!

HEBRAJIŠKAI

חוטא חננני אלֺהים בן המשיח ישוע אדֺוני

Adonai Jéšua haMašiah, Ben haElohim, hanênêni hoté

GRAIKIŠKAI

Κΰριε Ιησοϋ Χριστέ Υιέ του Θεοϋ ελέησον με τόν άμαρτωλόν

RUSIŠKAI

Господи Иисусе Христе, Сыне Божий, помилуй мя грешнаго.

Narių vertinimas:  / 2
BlogiausiasGeriausias 

Pranešame, kad skyriuje Gyvuoja → Bendruomenės istorija esantis straipsnis „Bendruomenės gimimo istorija" papildytas nauja medžiaga. Taigi, dabar vienoje vietoje galite skaityti išsamią bendruomenės gimimo istoriją, kuri buvo paskelbta dalimis paskutiniuose 4-iuose laikraštėlio numeriuose.

Norintys susipažinti su mūsų bendruomene ir jos gimimo istorija skaitykite skyriuose: Bendruomenės istorija, Dabarties metraštis, Laikraštėliai, žiūrėkite skyrelį Mūsų gyvenimo būdas, taip pat ieškokite bendruomenės narių liudijimų skyrelyje Dalijasi → Atsiliepimais ir įspūdžiais → Bendruomeninio gyvenimo (bendruomenės narius kviečiame jais pasidalyti!).

Norinčius gyviau susipažinti su mumis kviečiame šeštadienių bei sekmadienių vakarais 16.30 val. kartu giedoti Vakarinę liturginę valandą ir kasdien 17.00 val. švęsti sekmadienio šv. Mišias  Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje, taip pat dalyvauti mūsų renginiuose, apie kuriuos skelbiame skyrelyje Skelbimai.

Esame katalikų pasauliečių bendruomenė, turinti nemažai vienuoliško gyvenimo bruožų, tad tie, kurie jaučiate pašaukimą likti pasaulyje, bet nebūti iš pasaulio, tikrai tarp mūsų rasite bendraminčių, su kuriais galėtumėte keliauti drauge.

Besidomintys mūsų bendruomene bei norintys „sėsti į laivelį" ir keliauti drauge kreipkitės į bendruomenės vadovą kun. Eitvydą (jį rasite Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje prieš ir po 17 val. Mišių) arba į kurį nors jums pažįstamą bendruomenės narį, kurie jus gyvai supažindins su mūsų gyvenimo būdu etc., taip pat galite klausti rašydami skyrelyje Laiškai redakcijai.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Klausimas apie maldos būdą
Lankytojai
811366
ŠiandienŠiandien148
VakarVakar145
Šią savaitęŠią savaitę293
Šį mėnesįŠį mėnesį496
VisoViso811366
Statistik created: 2020-08-04T15:16:40+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3847191

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias