DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Šiais Šeimos metais krikščioniškų Bažnyčių Lietuvoje – Ortodoksų, Katalikų, Evangelikų liuteronų ir Evangelikų reformatų – vadovai birželio 1-ąją pakvietė atšvęsti Vaikų gynimo ir Tėvo dieną, visiems kartu dalyvaujant šventinėje eisenoje Gedimino prospektu ir koncerte Rotušės aikštėje.  

Galilėjiečių bendruomenės nariai kartu su savo vadovu kunigu Eitvydu ir būreliu bendraminčių mielai priėmė šį kvietimą. Tokiu būdu išreikšdami savo pritarimą šventės sumanytojų skleidžiamai žiniai, kad norime palaikyti ir puoselėti krikščioniškas vertybes, kad mums svarbus teisingas supratimas apie vyro ir moters santuoką, kurios esmėje glūdi kiekvieno šeimos nario dvasinė ir fizinė sveikata, kad mes jaučiame atsakomybę už vaikų asmenybės formavimą.

Rinkomės prie Lietuvos Respublikos Seimo mums paskirtoje vietoje. Ją rasti buvo lengva, nes iš toli matėme plevėsuojančią mūsų bendruomenės vėliavą, kuri buvo specialiai šiai progai pagaminta. Apsiniaukusią lietingą dieną skaidrino besirenkančių šventės dalyvių šypsenos, margi plakatai, puošė organizatorių dovanoti įvairiaspalviai balionai ir ženkliukai su užrašu „Šeima – gyvybės lopšys“. Gražu buvo matyti kartu į gretą stojančius tėčius, mamas ir vaikus, senelius ir anūkus. Nuostabus jaunosios ir vyresnės kartų derėjimas, vienai kitą papildant.

Kaip visada tokiuose renginiuose puikiai darbavosi savanoriai, padėję dalyviams rikiuotis į tvarkingas kolonas. Šventės nuotaiką kėlė pučiamųjų orkestras. Per visą Gedimino prospektą užpildžiusioje kolonoje susirinko apie du tūkstančius dalyvių. Sutikti praeiviai šypsojosi, pritariančiai mojavo rankomis, kai kurie jų prisijungė prie eisenos dalyvių.

Gedimino prospekte, Vilniaus arkikatedros bazilikos aikštėje, Pilies gatvėje galingai nuaidėdavo brolių ortodoksų tariami žodžiai: „Kristus prisikėlė!“ Kartu su kitais jiems pritardavome: „Iš tiesų prisikėlė!“

Eidami giedojome mums brangų Galilėjiečių himną.

Atėjus į Rotušės aikštę, čia įvyko šventinis koncertas, kuriame dalyvavo vaikų kolektyvai „Caca“, „Saulės vaikų mergaitės“, „Linksmasis Do“, dainavo Deivis ir Renata bei kiti.

Sveikinimo kalbas sakė šventę organizavusių Bažnyčių atstovai: Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas, Lietuvos stačiatikių arkivyskupijos kancleris Vitalijus Mockus, Evangelikų liuteronų vyskupas Mindaugas Sabutis, Lietuvos evangelikų reformatų generalinis superindendentas Tomas Šernas.

 

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Klausimas apie bendruomenę
Lankytojai
812185
ŠiandienŠiandien247
VakarVakar169
Šią savaitęŠią savaitę1112
Šį mėnesįŠį mėnesį1315
VisoViso812185
Statistik created: 2020-08-08T15:40:57+00:00
Lankosi svečių 18
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3849919

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias