DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

Narių vertinimas:  / 1
BlogiausiasGeriausias 

2012 m. birželio mėn. sekmadieniai ir vienas šeštadienis tapo galilėjiečių bendruomenės „prisiminimų dienomis“. Matydamas, kad pasikeitus kai kurioms aplinkybėms į mums brangias „istorines“ vietas ateityje gali būti sunku patekti, bendruomenės vadovas kunigas E. Merkys pakvietė visus dar kartą jas aplankyti, prisiminti, kuo tuo metu gyvenome, apie ką svajojome.

Todėl vėl apsilankėm Kristinos ir Gražinos butuose, kurių duris svetingai atvėrė jų šeimininkės, kai „neturėjom, kur galvos priglausti“, kur vyko pirmieji, mums labai svarbūs susirinkimai. Po Devintinių procesijos pasėdėjom prie Neries netoli Kalnų parko stotelės, kur, galima sakyti, gimė bendruomenė, kur apsisprendėm drauge sėsti į laivelį ir po truputį irtis į gilumą. Joninių išvakarėse vėl pasisvečiavome vaikų darželyje, kuriame kunigas Eitvydas lankydavosi pas vaikus, su jais švęsdavo šv. Mišias, kuriame vyko daug labai svarbių bendruomenės gyvenimo įvykių. Jame tą šeštadienio vakarą po Mišių Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčioje visi drauge gražiai bei linksmai šventėme Jonines, ieškojome "paparčio žiedo", o šventės pabaigoje, kaip dera galilėjiečiams, Nerimi plukdėme ne vainikus, bet laivelius, palydėdami juos į tolį bei vakaro sutemas liaudies dainomis ir vis galvodami apie pirmyn besiiriantį mūsų bendruomenės laivelį.

Buvo labai prasminga trumpam stabtelėti, atsigręžti atgal, prisiminti bendruomenės priešistorę – dėl ko likom drauge, neišsisklaidėm, neišsibėgiojom, išėjus iš Šv. Jonų bažnyčios. Pabandėm atgaminti ir bendruomenės pirmuosius žingsnius, mūsų įveiktus sunkumus ir patirtus džiaugsmus. Smagu, kad gražiai pabuvome drauge, tačiau svarbiausia, kad pajutome, kaip sutvirtėjo mūsų šaknys. Būtina gerai žinoti tai, kas buvo, kad susivoktum tame, kas vyksta šiuo metu – praeities perspektyvoje nuskaidrėja dabartis.

 

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Klausimas apie bendruomenę
Lankytojai
811944
ŠiandienŠiandien6
VakarVakar169
Šią savaitęŠią savaitę871
Šį mėnesįŠį mėnesį1074
VisoViso811944
Statistik created: 2020-08-07T15:36:28+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3849099

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias