DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Kaip pranešė Vatikano radijas, Amerikos Vyskupų konferencijos pirmininkas kard. Timothy Dolanas išplatino laišką dėl sąžinės laisvės naujojoje sveikatos apsaugos reformoje, kuria norima įpareigoti net religinių organizacijų administruojamas gydymo įstaigas daryti abortus ir išrašyti kontraceptikus. Kardinolas kviečia Jungtinių Amerikos Valstijų ganytojus būti vieningais Sveikatos apsaugos departamento išpuolių prieš religinę laisvę akivaizdoje.

Vienybė tikėjimo bei doros dalykuose ir dvasiniame-doroviniame fronte visur ir visada aktuali, nes joje slypi jėga. Šis klausimas ypač aktualus JAV, kur net katalikiškuose universitetuose pasigirsta balsų, prieštaraujančių Bažnyčios mokymui. Štai neseniai, kaip rašo LifeSiteNews, keturi jėzuitų vadovaujamo katalikiško universiteto profesoriai per žiniasklaidą pareiškė nesutinkantys su katalikų vyskupais dėl Bažnyčios mokymo, apimančio kontracepciją, santuokos prigimtį, ir pasmerkė ganytojus už „idiosyncratic minority view”. Kitoje tos pačios svetainės publikacijoje rašoma, kad Vašingtono arkivyskupija išreiškė nepasitenkinimą katalikiškam Georgetown universitetui už tai, kad pakvietė U.S. Health and Human Services sekretorę Kathleen Sebelius (ji reiškiasi kaip aktyvi abortų šalininkė) pasakyti kalbą.

Turbūt ne veltui popiežius Benediktas XVI JAV vyskupams, atvykusiems su ad limina vizitu į Roma, kaip rimčiausią uždavinį įvardino katalikiškų universitetų reformas, siekiant, kad jie sugrįžtų prie ortodoksijos ir laikytųsi Bažnyčios magisteriumo. Popiežius savo kalboje atkreipė dėmesį į kan. 812, kuris sako, kad teologijos profesoriai turi būti ištikimi Bažnyčios mokymui.

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
814140
ŠiandienŠiandien313
VakarVakar342
Šią savaitęŠią savaitę1706
Šį mėnesįŠį mėnesį3270
VisoViso814140
Statistik created: 2020-08-15T10:14:51+00:00
Lankosi svečių 8
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3859008

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias