DĖMESIO!!!

Kun. Eitvydas su Galilėjiečių bendruomene

meldžiasi Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje.

Šv. Mišios kasdien (taip pat ir sekmadieniais) 17 val.

Kol bus šis skelbimo prierašas,

šiokiadieniais ir šeštadieniais 17 val. – Mišių nebus.

DĖMESIO. Norintys skaityti cituojamų publikacijų originalus paspauskite aktyvuotas nuorodas (jos būna pabrauktos) mūsų straipsniuose.

Narių vertinimas:  / 0
BlogiausiasGeriausias 

Kaip praneša LifeSiteNews, Masačusetso Švietimo komisaras Mitchell Chester išleido įsakymą valstijos viešosioms K-12 mokykloms, kad leistų ,,transgenderiams“ berniukams ir mergaitėms naudotis priešingos lyties dušais, tualetais ir persirengimo kambariais. Daugelyje pradinių mokyklų iki 8 klasės mažesniuose Masačusetso miesteliuose, įskaitant ir darželio vaikus, suteikta galimybė berniukams iki 14 m. naudotis mergaičių net iki 5 metų tualetais. Department of Elementary and Secondary Education (DESE) penktadienį paskelbė 11 puslapių dokumentą, suteikiantį transgenderiams privilegijas ir specialų statusą mokyklose. Tokia agresyvi politika nereikalauja nei gydytojo pažymos, nei tėvų leidimo vaikui pasiskelbti mokykloje esančiam priešingos lyties. Užtenka tik pareikšti berniukui, kad jis mergaitė ir atvirkščiai. Tada mokykla berniuką laikys mergaite, o mergaitę berniuku. Atitinkamai ir kreiptis reikės naudojant žodžio moterišką lytį berniukams, ir vyrišką - mergaitėms. Tokiems berniukams privalo būti leista lankyti mergaičių būrelius, sportines grupes ir klubus.

Ten pat rašoma, kad LGBTQ (lesbietės, gėjai...) grupė pasveikino pati save už pastangas įvedant bendro naudojimo tualetus Reginos universitete, Saskačevane. Iš viso bus 10 tualetų. Tokie tualetai jau įrengti daugelyje Kanados universitetų Dalhousie, St. Thomas, Queens, Carleton, McGill, Victoria, Manitoba ir kt.

Kaip matome, veikiama visais frontais, plečiant piktosios dvasios inicijuotas bei subtiliai užmaskuotas iniciatyvas, kuriomis visomis įmanomomis priemonėmis bandoma griauti krikščioniškąją moralę. Tai tikras eschatologinis mūšis, kuris verčia kiekvieną apsispręsti, po kokia vėliava jis stovi – Kristaus ar Liuciferio. Tarpinės būsenos tiesiog nėra!

Galilėjiečių bendruomenės vadovą

kun. Eitvydą Merkį galite rasti

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje:

kasdien pusvalandį prieš ir tuojau po 17 val. šv. Mišių;

sekmadieniais ir šventadieniais nuo 16.00 iki 18.00 val.

Išpažinčių kunigas klauso kasdien pusvalandį prieš Mišias.

Ilgesniems dvasiniams pokalbiams reikia su juo susitarti iš anksto.

Kalendorius
loader
Prašymai pasimelsti (intencijos)
Svetainės lankytojams
Kokios naujienos domina?
Lankytojai
811187
ŠiandienŠiandien114
VakarVakar118
Šią savaitęŠią savaitę114
Šį mėnesįŠį mėnesį317
VisoViso811187
Statistik created: 2020-08-03T14:52:28+00:00
Lankosi svečių 9
Lankosi narių 1
Straipsnių peržiūrėjimai
3846327

Galilėjiečių bendruomenė meldžiasi

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčioje

kasdien 17 val. Mišiose.

Sekmadieniais bei šventadieniais,

taip pat šeštadieniais

16.30 val. gieda Vakarinę

17 val. švenčia šv. Mišias